تبلیغات
یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) - جهانگیری به نفع روحانی کنار خواهد رفت

یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا)
 
امام موسی کاظم (ع) :حق را بگو هر چند هلاکت در آن باشد و من آموخته ام برای آخرتی بهتر از گفتن حقایق نهراسم

عصر انتظارخین
حزب الله سایبرگلستان بلاگ
حرف تونوبت شما

مشاور ارشد ستاد مردمی روحانی در استان خراسان شمالی گفت: هرچند جهانگیری به‌عنوان یک کاندیدای مستقل و برای روشنگری و حمایت از دولت در انتخابات شرکت کرد اما  قطعاً به نفع روحانی کنار خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، قاسمی فرد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پوششی بودن کاندیدایی جهانگیری ذهنیتی اشتباه است اظهار داشت: جهانگیری صرفاً برای حمایت از عملکرد دولت پا به عرصه گذاشته است.روحانی و جهانگیری

وی هدف اصلی از ایجاد ستادهای مردمی را در درجه اول ایجاد شورونشاط و حضور حداکثری در پای صندوق رأی در فضایی آرام و دفاع و حمایت از دولت روحانی عنوان کرد.

قائم‌مقام ستاد مردمی روحانی در استان خراسان شمالی نیز گفت: طی جلسات متعدد در روستاها فقط به ارائه دستاوردهای دولت بهای منظور آگاه‌سازی، اطلاع‌رسانی دقیق و اصلاح ذهنیت‌های غلط از دولت تلاش کرده‌ایم و هیچ‌گاه به دنبال فریب افکار مردم با وعده‌های دروغ نبوده‌ایم.

محمد قنبری افزود:خدمات و دستاوردهای دولت طی چهارساله گذشته قابل دفاع است و خود را برای حمایت و دفاع از دولت ملزم می‌دانیم.

قنبری گفت: تاکنون از هیچ امکانات دولتی دراستان به نفع روحانی استفاده‌نشده و نخواهد شد.لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
social code


طبقه بندی: اخبار سیاسی، 
برچسب ها: جهانگیری، روحانی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 توسط حاج رضا
امکانات جانبی
تمامی حقوق مطالب برای یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) محفوظ می باشد