حاج رضا شنبه 23 اردیبهشت 1396 10:18 ب.ظ نظرات ()

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گلستان گفت: اجتماع بزرگ مردم شریف استان گلستان با حضور حجت الاسلام رئیسی فردا در مصلی نمازجمعه گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری عصر امروز در نشست خبری در دفتر خبرگزاری تسنیم استان گلستان با موضوع سفر حجت الاسلام رئیسی اظهار داشت: براساس اطلاعاتی که از ستاد آقای رئیسی به دست ما رسیده، فردا یکشنبه 24 اردیبهشت ماه، حجت الاسلام رئیس به استان گلستان سفر خواهد کرد.

طاهری

د کرد.

وی تصریح کرد: در این روز و در مصلی گرگان حجت الاسلام رئیسی که یکی از نامزدهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است، در اجتماع بزرگ مردم شریف استان گلستان حاضر خواهند شد.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان تصریح کرد: به توجه به سخنرانی که در استان همجوار مازندران در همان روز حجت الاسلام رئیسی دارند و با توجه به اهمیت مرکز استان گلستان تنها دیدار وی با مردم استان گلستان در مصلی گرگان خواهد بود.

طاهری یادآور شد: درصدد این بودیم که بتوانیم از حضور آقای رئیسی ‎ بیشتر در استان گلستان بهره ببریم و یک سخنرانی در یکی دیگر از شهرهای بزرگ استان برگزار کنیم اما متاسفانه به علت محدودیت زمانی این مهم میسر نبوده است.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گلستان با بیان اینکه از همه مردم شریف استان گلستان برای حضور در این اجتماع بزرگ نیروهای انقلاب دعوت می‎کنیم، یادآور شد: با توجه به اینکه ستاد آقای رئیسی و قالیباف یک ستاد مردمی بوده و از پشتیبانی مالی زیادی برخوردار نیستند قطعا در اجرای برنامه نیاز است هواداران نامزدهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مجموعه ستادی و جبهه مردمی کمک کنند.

طاهری با بیان اینکه کمیته‎های متعددی در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تشکیل شده است، افزود: در همه شهرستان‎های استان گلستان اقدامات خوبی از سوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دنبال می‎شود.