تبلیغات
یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) - روحانی دست به دامان "سیدحسن" شد/ آقای روحانی! بگذارید بیت امام برای مردم بماند

یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا)
 
امام موسی کاظم (ع) :حق را بگو هر چند هلاکت در آن باشد و من آموخته ام برای آخرتی بهتر از گفتن حقایق نهراسم

عصر انتظارخین
حزب الله سایبرگلستان بلاگ
حرف تونوبت شما
به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: بعد از افزایش شدید آرای حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در هفته جاری و همچنین کناره‌گیری محمدباقر قالیباف به نفع حجت‌الاسلام رئیسی که موجب اتحاد بیش از پیش مردم و نیروهای انقلابی در حمایت از رئیسی شد، خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رای شده است.


روحانی که به دلیل بداخلاقی‌های اخیر در مناظر‌ه‌های زنده تلویزیونی دچار ریزش شدید آراء شد، به رایزنی با چهره‌هایی همچون رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی پرداخت تا شاید با صدور پیامی از سوی این افراد، کمکی برای خودش جذب کند.

هر چند رئیس دولت اصلاحات این دعوت را پذیرفت، اما حمایت وی در پیام چند دقیقه‌ای تصویری تأثیر گذشته را نداشت و لحن آرام و بی‌حرارت رئیس دولت اصلاحات نشان داد که وی با اکراه به حمایت از روحانی تن داده است.

بی‌تأثیر بودن پیام رئیس دولت اصلاحات و شوک کناره‌گیری قالیباف به انتخابات موجب شد تا حسن روحانی این بار دست به دامان سیدحسن خمینی نوه امام راحل شود تا با صدور پیامی از سمت وی بتواند رای بخشی از جامعه را کسب کند.

استفاده ابزاری از نام و بیت امام‌خمینی(ره) در حالی صورت می‌گیرد که روحانی در مناظره سوم حجت‌الاسلام رئیسی را متهم به استفاده ابزاری از نام امام رضا(ع) کرد و گفت "خواهش می‌کنم که امام رضا را برای مردم بگذارید؛ حزبی نکنید" اما گویا حسن روحانی به عقاید خود در مناظره سوم نیز پایبند نیست و حاضر است برای رای‌آوری هر اقدامی انجام دهد، حتی اگر این اقدام سوءاستفاده جناحی از نام و یاد امام خمینی باشد.لینکامنتلینکایمیلدنبالرهمفیسنماکلوبافسران
social code


طبقه بندی: اخبار سیاسی، 
برچسب ها: سیدحسن خمینی، روحانی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 توسط حاج رضا
امکانات جانبی
تمامی حقوق مطالب برای یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) محفوظ می باشد