حاج رضا پنجشنبه 5 بهمن 1396 09:42 ب.ظ نظرات ()
 امروز بعد از گذشت سه ماه از توقیف سایت بولتن نیوز، دفترکار که به صورت استیجاری بود تحویل داده شد تا با پول رهن آن بدهی ها و هزینه حداقل حقوق کارمندان و خبرنگاران تأمین شود. حقوقی که به خاطر دفاع از حقوق بیت المال، حقوق مردم و حقوق نظام مقدس جمهوری اسلامی قطع شد. 

بولتن نیوز با اسناد معتبر و متقن خود، بارها از فساد اقتصادی، قاچاق کالا و تخلفات گسترده در گمرک خبر داد و این نهاد اقتصادی مهم و استراتیژیک هم به خاطر آنکه صدای این منتقد را ببندد دست به هر کاری زد و موفق شد. موفق شد رسانه ای که 12 سال با وجود هجمه های بسیار ضدانقلاب، گروهک های تروریستی، جریان فتنه، جریان انحرافی و تهدیدهای اشخاص و افراد دیگر که در بعضی از موارد به اقدامات ایذایی هم منجر شد، توقیف و بی سنگر کند. 
بولتن نیوز


شاکی یک طرفه به قاضی رفت و راضی برگشت. چون قاضی محترم که در امنیت کامل اقتصادی و اجتماعی بود، بدون شنیدن صدای این رسانه انقلابی که فریاد می زد اسناد متنی و صوتی متعددی دارد که ادعاهایش را ثابت می کند، حکم صادر کرده و بولتن نیوز را تعطیل کرد. قاضی محترم نمی دانست مدافعان اقتصادی همین رسانه هایی هستند که برای مبارزه با فساد سینه ستبر کرده و با وجود تمام مشکلات مقابل زیاده هایی ها برخی مدیران ایستاده اند. 

بولتن نیوز در این راه نه تنها از قرارداد چند میلیونی با گمرک گذشته بود، که مبالغ هنگفتی که از سوی بانک های «س» و «ص» و سازمان « ت » و ... پیشنهاد شده بود را نپذیرفت تا سبک بال تر در این وادی به پرواز در آید. در عوض مسکن مهری که تنها سرپناه مدیر بود به حراج گذاشته شد تا هزینه های مالی تأمین شود. 

مشکلات اقتصادی که اخیراً فریاد مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی را نیز درآورد، از همین فساد ها و قاچاق هایی که تیشه بر تولید و اقتصاد می زند، نشأت گرفته است. مبارزه با فاسدان اقتصادی و قاچاقچیان یقه سفید مانع از چنین آشوبهای دشمن شاد کنی در ایران اسلامی می شود. به همین خاطر بولتن نیوز به سهم خود همچنان بر این طبل خواهد کوبید و آن روز به زودی فرا می رسد. 

هرچند امروز سنگر از دست داده ایم، اما  دوباره به میدان می آییم و محکم تر از گذشته برپیکره فساد ضربه می زنیم. آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مبارزه با مفسد، قاچاقچی و دزد اموال ملت جز لاینفک بولتن نیوز است. زمان در حال گذر است و این ماه پشت ابر نمی ماند. 

@bultannews

درود بر این رسانه انقلابی که خود شاهد همه زحمات ان در مسیر انقلال از روز اول راه اندازی تا به امروز بوده و هستم هرگز خبرها و‌تحلیلهای ناب بولتن نیوز را در دوران فتنه از یاد نخواهم برد هرگز مقالات مستند و انقلابی این سایت خبری تحلیلی را که دستهای فساد و عاملین آنها را فاش می کرد از یاد نخواهم برد 
مسدود کردن این رسانه انقلابی و ظلمی که به این رسانه ارزشی توسط مفسدین اقتصادی که امروز طبل رسوایی آنها را دادستان کل کشور و بعضی از نهادها و نماینده  های مردم در مجلس به صدا در اورده اند  و بخشی از قوه قضاییه شد مسلما دامنشان را خواهد گرفت و صدای حق طلبانه این رسانه را که از رسانه های انقلابی و ولایتمدار بود و هست را نمی توانند خاموش کنند 
در این مدت خیلی تلاش شد تا این حکم ظالمانه و بدون هیچ پشتوانه مستندی که تنها بواسطه رانت و ارتباطات مافیایی داده شده بود متوقف شود با همه فعالیتها اما اراده زورمداران و واسطه های آنها نگذاشتند این رسانه رفع توقیف شود اما مستندات این رسانه در امر فساد اقتصادی مهمترین نهادهای اقتضادی کشور امروز در اکثر تریبونهای مهم کشور و از زبان مسئولین مربوطه شنیده می شود
الم یعلم ان الله یری 
درودم را نثار مدیر مسئول این سایت و رسانه انقلابی. می فرستم که نون حرام مانند خیلی از رسانه هایی که در مقابل فسادها سکوت کردن و به خانه هایشان بردند نبرد امروز این رسانه دفتر کارش و سنگرش را از دست داد و از لحاظ اقتصادی شخص مدیر مسئول به صفر رسید اما آبرویش حفظ شد فردای روز قیامت شرمنده دوستان شهیدش نشد 
درود امینی  درود بولتن  درود رسانه انقلابی درود باشرفها