حاج رضا پنجشنبه 12 بهمن 1396 06:04 ق.ظ نظرات ()
شریعتمداری:تمام اقدامات دولت محرمانه است ولی شعار شفافیت سر می‌دهد/ فریب نارنجک‌های دودزا و بمب‌های صوتی دشمن را نخورید

مدیرمسوول روزنامه کیهان:
 امروز نمی‌گوییم که دشمن احیاناً دست به عمل نظامی علیه ملت ایران نمی‌زند؛ اما این احتمال بسیار ضعیف است، چراکه خودشان عواقب آن را می‌دانند.
 دونالد رامسفلد (سیاست‌مدار جمهوری‌خواه آمریکایی) می‌گفت هر کس که از جنگ با ایران حرف بزند، باید او را به تیمارستان معرفی کرد؛ پس امروز باید از این گزینه گذر کرد، گرچه نمی‌گوییم هرگز چنین چیزی در ذهن دشمنان انقلاب اسلامی وجود ندارد.
 دشمنان همواره قمپز در می‌کنند و صدای ادعاهای آنها به گوش می‌رسد؛ تهدیدهای دشمنان فقط صدای زیادی دارد تا مردم ما را بترسانند؛ غربی‌ها امروز دائم قمپز درمی‌کنند.
 شما که این‌قدر قمپز درمی‌کنید، یک نمونه‌اش حزب‌الله لبنان و یک نمونه دیگر این قمپز در کردن‌ها در یمن قابل مشاهده است.
 فریب نارنجک‌های دودزا و بمب‌های صوتی دشمن را نخورید؛ در حالی که امروز شاهد هستیم از این ترفندها علیه مردم ما زیاد استفاده می‌شود.
 نارنجک‌های دودزا و بمب‌های صوتی برای این است که حواس مردم را پرت کنند تا میدان اصلی را فراموش کنند. آنها تلاش می‌کنند تا مردم را از میدان اصلی جنگ دور کنند.
 تلاش‌های آنها امروز برای این است که ما را از عرصه اقتصادی دور کنند و هر دفعه هر ترفند‌شان با شکست مواجه شده است، بلافاصله وارد مرحله بعدی شده‌اند.
 پرچمتان را امروز پایین نیاورید؛ به مجرد اینکه پرچمتان را نیمه‌افراشته کردید، دشمنان پرچمشان را بالا می‌برند و باطل‌السحر این توطئه دشمن این است که نظرتان را صریحاً اعلام و امر به معروف و نهی از منکر کنید و بگذارید تا دیگران بفهمند شما چه هستید.
 برجام، قراردادهای نفتی و بسیاری از امور دولت محرمانه است و هر کاری می‌شود، به‌طور مستمر اعلام می‌کنند محرمانه است؛ اما همین افراد دائم شعار شفافیت سر می‌دهد.