حاج رضا پنجشنبه 10 خرداد 1397 10:32 ق.ظ نظرات ()

علیرضا زاکانی نوشت:

ناصر ملک مطیعی از دنیا رفت
۱. برخی‌ها -ازجمله بعضی‌سلبریتی‌ها که بارها ضدیت‌شان با اسلام اشکارشده- به انتقام گیری مشغول شدند!
۲. دوستان جوان انقلابی هم آقایان خاتمی و مخملباف و... را مقصر دانسته و روایت‌گری تاریخ را آغاز کردند، که جای خودش مفید است اما کافی نیست.
۳. برخی هم به دوران سیاه وی در قبل از انقلاب پرداختند و امروز با در نظر گرفتن همان چهره پیشین به او تاختند! گویی آدمی هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند و چیزی به نام توبه هم وجود ندارد. 
۴. ای کاش مصاحبه مرحوم ملک مطیعی از صداوسیما پخش می شد تا اینگونه قضاوت عجولانه نمی کردیم.

بنده مصاحبه ملک‌مطیعی را دیدم؛ او از انقلاب اسلامی به عظمت یاد کرد، رزمندگان دفاع مقدس را بارها قهرمان واقعی نامید و یکی از آرزوهای بربادرفته خود را عدم حضور در جبهه دانست، با انتقاد از سینمای قبل‌ازانقلاب، پیرامون سینمای بعدازانقلاب به بزرگی یاد کرد و ملت ایران را مکرر ستود. 
مرحوم ملک مطیعی حتی بعد از عدم پخش مصاحبه از صداوسیما هم حاضر نشد همراه رسانه های بیگانه لجن پراکنی کند.
۵. حالا که آن مرحوم به دیار باقی شتافته و باید از سرنوشت سیاه گذشته او عبرت و پند گیریم و با اوصاف ذکر شده برای ایشان غفران الهیرا درخواست کنیم چرا اینگونه قضاوت می کنیم؟
و سخن اخر... 
در مواجهه با مسئله مرحوم ملک مطیعی خوب عمل نشد.
به هر حال باید به مسوولان صدا و سیما خرده گرفت و ارزش امکان بزرگی به نام رسانه ملی را به آنان گوشزد کرد تا اینگونه فرصت ها و عبرت آموزی هایی را به باد ندهند.

 حکایتی دیگر از ناصر ملک مطیعی

اما نظر حقیر در خصوص ناصر ملک مطیعی این است

ایشان نماد سینمای فاسد و فحشا پرور دوران طاغوت است همانند بسیاری دیگر از هنرپیشه ها که با پیروزی انقلاب ترک وطن کردند و به دامن دشمنان ملت ایران پناه بردند و در طول همه این سالها هر چند وقتی حمله ای به انقلاب کردند و یا دشمنان انقلاب همنوا شدند

 اما ناصر ملک مطیعی حال به هر دلیلی که در ایران ماند و به زندگی خودش مشغول شد کار اقتصادی خودش را کرد و سعی کرد از حاشیه ها دور باشد، حال خودش می داند و خدای خودش در آن دنیا  اگر توبه کرده خوشا به سعادتش  و اگر مثلا مثل گوگوش مترصد خروج از ایران بود تا بازهم به اوج بی حیایی اش برسد بازهم خودش می داند و خدایی که امروز تنها اوست که کمک حالش است.