حاج رضا دوشنبه 21 آبان 1397 08:03 ب.ظ نظرات ()
 حاج رضا :این را رسما و قاطعانه اعلام می کنم هر کارشناس و مسئولی که دم از گران کردن بنزین بزند مطمعن باشید خائن به مردم و در پی سود خود است و هر کارشناسی چنین گفت بدانید خریده شده و یک کارشناس پولکی و حرام خوار است

بوی بنزین بوی خیانت 

همه بسیج شده اند که قیمت بنزین را به ۵۰۰۰ تومان برسانند و مردم را هم توجیه و اقناع کنند که این به نفع مردم است چراکه سود بنزین ارزان به جیب پولدارهایی می رود که هر کدام چند خودروی شاسی بلند دارد و...

اولا خود دولت و کسانی که می خواهند بنزین را گران کنند و در حال تحمیق مردمند جزو طبقه اشراف و پولدارها و کسانی هستند که هر کدام چند خودروی شاسی بلند دارند!

دوما اینها به فکر مردمند؟ 
مگر در موضوع یارانه ها رفراندوم برگزار نکردند و صد البته شکست سنگین نخوردند؟ اگر راست می گویند بیایند برای افزایش ۵۰۰ درصدی قیمت بنزین هم از همین مردم همه پرسی کنند. چطور برای ورود چهار دختر لش به ورزشگاه می گویند رای و نظر مردم مهم است اما برای گران کردن ۵ برابری قیمت بنزین نیازی به رای مردم ندارند؟

سوما چرا مثل کلب دروغ می گویند؟
کسانی که ادعا دارند بنزین ارزان به نفع آنان است با گران شدن بنزین ده برابر آن را از جیب مردم برداشت می کنند! صادرات و واردات دست کیست؟ بنگاه ها و کارخانه ها دست کدام قشر است؟ مافیای عرضه کالاهای حیاتی و پوشک و شیرخشک چه کسانی هستند؟ چرا با گران کردن بنزین در پی خشم عمومی هستند؟
دروغگوها و ناراستان و ناکارآمدن اگر به فکر قاچاق سوخت و هدر رفت بنزین بودند چرا ۶ سال است سامانه کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین را تعطیل کرده اند؟ 

هم شورای نگهبان و هم ملت بدانند تمام این هزینه ها بخاطر اعتماد به جریان ستون پنجم دشمن و نفوذی ها و حضور اپوزیسیون در قدرت است. تا ایران را به آتش نکشند و مردم را ذلیل و کشور را ویران نکنند، دست بردار نیستند چون خانه را از خود نمی دانند!
 پاتک